Shvilnet Maps

Shvilnet Maps

על ידי Agat Software Solutions

 • קטגוריה: Navigation
 • תאריך שיחרור: 2011-06-19
 • גרסה נוכחית: 2.3
 • Adult Rating: 4+
 • גודל הקובץ: 1.25 GB
 • מפתח: Agat Software Solutions
 • תאימות: Requires iOS 6.0 or later.
ציון: 3.5
3.5
37 דירוגים

תאור

5 מפות נוספות כיסוי מלא של ישראל חוץ מיו"ש. עדכונים למפות בן שמן(סינגלים חדשים של קק"ל), הכרמל ורמות מנשה (מפות מוגדלות). כל המפות ב- 7.99$ במקום 9.99$ למפה. עידכוני מפות בחינם · מבצע- רכוש מפות שביל נט באייפון וקבל 50% הנחה ברכישת מפות קשיחות מנייר סינתטי. הכי משתלם לרכוש את החבילה המלאה. 100$ עבור כל 28 המפות.כולל עדכונים. ללא צורך בחיבור לאינטרנט- לאחר הורדת האפליקציה, המפות זמינות בכל רגע. · האפליקציה חינמית וכוללת את מפת יער עופר חינם. תוכלו להתרשם מהאיכות. שאר המפות וחבילות מבצע בתשלום. מפות השטח הטובות בישראל. הישום שימקם אתכם בשטח בכל מקום . הישום מציג מפות טופוגרפיות של ישראל , של חברת שביל נט, בקנה מידה 1:25,000. מפות שביל נט - לחוויית טיול מושלמת: · התמצאות קלה ופשוטה בשטח - המפות עשויות בגרפיקה יפהפיה וידידותית למשתמש ובקנה מידה המותאם לשטח, הן כוללות את כל דרכי העפר והשבילים כך שמשימת ההתמצאות בשטח הופכת פשוטה לכולם. · בלעדי! דירוג שבילים עפ"י רמות קושי - המפות היחידות בארץ המציגות רמות קושי לשבילים ובכך נותנות ערך מוסף למי שרוצה לתכנן טיול ולהתאימו לקהל מטיילים מגוון. · סימון שבילים, שביל ישראל וסימוני קק"ל – המפות כוללות את כל סוגי סימוני השבילים המופיעים בשטח. · התמונה המלאה והמעודכנת ביותר של השטח - המפות מבוססות על סקר שטח שנערך במיוחד עבור רוכבים ומטיילים. ניתן לטעון למכשיר מסלולים בפורמטים שונים, לשמור, לערוך, לשתף ולהציג אותם ביישום. הישום כולל מאגר של מעל 10,000 יישובים, צמתים, נחלים ואתרים גאוגרפים נוספים המוצגים על גבי המפה. ניתן בקלות להוסיף, לערוך, לשתף ולהציג נקודות עניין וכן לשייך אליהן תמונות. היישום משמש כתיק מפות נייד וגם ככלי ניווט להתמצאות בשטח. הוא מתאים לכל חובבי השטח ושימושי לנסיעה ורכיבה בשטח, לטיולים רגליים ולתכנון הפיקניק לסוף השבוע הקרוב. האפליקציה כוללת: · הצגת מיקום נוכחי על גבי מפה טופוגרפית בעזרת ג'י.פי.אס מובנה במכשיר. · סיבוב מפה לפי כיוון התקדמות או לפי מצפן מגנטי מובנה. · תצוגת והזנת קואורדינטות בכל מסכי היישום ברשתות ישראל החדשה, ישראל הישנה, מרקטור והרשת הגיאוגרפית (UTM, ICS, ITM ו-WGS84). (אני חושב שאצלנו זה רק רשת ישראל החדשה) · טעינת קבצי מסלול למכשיר, שמירתם, עריכתם והצגתם על גבי מפה. · חיפוש נקודת עניין מתוך רשימה של מעל 10,000 אתרים, דילוג לאתר והצגת הקואורדינאטות במפה. · הוספת נקודות ציון\עניין למאגר הנקודות שבמכשיר ועריכת נקודות קיימות. צילום ושיוך תמונות לנקודות עניין. השימוש הרצוף ב GPS בזמן שהאפליקציה נמצאת ברקע (רק כאשר מופעלת הקלטת מסלול או שידור מקום) יכולה להגדיל מאוד את צריכת משאבי הסוללה.

תמונת מסך

תגובות

 • Can’t be downloaded

  1
  על ידי Nachum1966
  I try to download 5 times and it failed Why the app size is 1.3 g Download the app separately from the demo map
 • Doesn't download

  1
  על ידי Brainbox4302
  So can't really give it more than one star!
 • בני

  5
  על ידי Bennyab
  ....
 • excellent app

  5
  על ידי The Yemenite Dancer
  Super cool and easy to use app
 • Best application !!!!!

  5
  על ידי 小風19
  I just love it it's really worth the money and it's just really HELPFUL
 • תמורה מצויינת לעלות

  4
  על ידי Yarapap
  קניתי את חבילת המפות המלאה, משתמש בטיולי אופניים ובטרקטורון. מפות מדויקות ואפליקציה נוחה.
 • על מה משלמים באפליקציה

  5
  על ידי איתי שביל נט
  התשלום באפליקציה הוא על המפות. זו תוכנת ניווט עם כל הפיצ׳רים הבסיסיים: הצגת מיקום מדויק על גבי המפה, הקלטת מסלול אישי ושיתוף, הצגת מסלולים בקבצי KML על המפות, אלפי נקודות עניין איכותיות ומדויקות עם מאות נקודות הכוללות טקסט הסבר עליהן, ניתן להשתמש בנקודות אלה כמנוע חיפוש להגיע למקום הרצוי.
 • תוכנה לא מומלצת

  1
  על ידי Fast fliers
  לא יעיל פרט לניווט קל בשטח ברור. אין אפשרויות מתקדמות כגון מעבר אוטומטי בין מפות אם המסלול מצריך מעבר מפה. אפשרות מוגבלת מאוג לניווט ואין אפשרות ממשית ליצור מסלול מראש ולעקוב אחריו. לסיכום ממש לא מומלץ. סתם גזל של כספי המטיילים שצמאים לת
 • אז ככה..

  4
  על ידי Peaceways
  קודם כל המפות עצמן מפורטות ומדויקות כמו שום מפה שנתקלתי בה עד כה. שאפו!! אין מה להתייחס ברצינות לביקורות המזלזלות. גם תג המחיר ביחס לעבודה שהושקעה אינו בלתי סביר כלל וכלל! אבל אין כיסוי מלא של הארץ: משום מה הושמטו יהודה ושומרון. מבאס. למשל כל איזור ים המלח שצפוני לעין גדי ובקעת הירדן . אמירה פוליטית של המפתחים? לשמאלני אסור לטייל באזור קליה ולחזור בשקט ובשלום לביתו שבראשון לציון? לפחות אל תכתבו ״סיימנו״. ועוד משהו מבאס: פירוט של נקודות ציון. זה למעשה פיצ׳ר שלא קיים. כל פעם שפותחים את התוכנה עולה הודעה פיקטיבית על ״עדכון 2 נקודות״, כנראה מתוך רצון לא להישאר מאחור ביחס ל״עמוד ענן״ שבעניין הזה היא ללא תחרות. הונאה צרופה. ומקלקלת ביחס לעבודה המדהימה במפות. אל תתהדרו במשהו שאין לכם, גם אם בתכנון. על זה הורדה הנקודה החמישית..
 • מפות לעשירים - רק 100 $

  1
  על ידי Kukile
  מה יהיה עם החזירות הזאת??? לא ממליץ !!!

keyboard_arrow_up