פנגו Pango- חניה, רכב ודרך

פנגו Pango- חניה, רכב ודרך

על ידי Pango Pay and Go Ltd.

 • קטגוריה: Utilities
 • תאריך שיחרור: 2011-05-13
 • גרסה נוכחית: 7.5.10
 • Adult Rating: 4+
 • גודל הקובץ: 76.61 MB
 • מפתח: Pango Pay and Go Ltd.
 • תאימות: Requires iOS 9.0 or later.
ציון: 3
3
818 דירוגים

תאור

אפליקציית פנגו מספקת שפע יתרונות ואפשרויות לחניה בכחול לבן ובחניונים, איתור חניה פנויה, תשלום מהיר בחניונים, חילוץ בדרך, תיקון פנצ'ר, תשלום בכבישי אגרה, שטיפת רכב, ביטוח ועוד אפליקציית פנגו היא הפתרון המתקדם והמוביל ביותר בישראל לשירותי חניה, רכב ודרך. האפליקציה מציעה מגוון שירותים מתקדמים עם מגוון פיצ'רים חכמים שיחסכו לכם זמן יקר וכסף בלחיצת כפתור: - חניה בכחול לבן>> תשלום עבור חניה בכחול-לבן בכל הארץ - חניה בחניונים >> שירות "החניון המהיר" מאפשר יציאה מהחניון בלי לעבור בעמדת תשלום בחניוני אחוזות חוף, עזריאלי, ועוד עשרות חניונים מובילים ברחבי הארץ - פנגו סימפל >> שירות החוסך זמן וכסף. השירות כולל סיום חניה אוטומטי בעת הנסיעה ממקום הפעלת החניה באפליקציה, שירות החניון המהיר המהפכני, המאפשר חניה בחניונים ברחבי הארץ מבלי לעבור בעמדת תשלום, שירות תזכורות על חניה פעילה וסיומה ושירות "איפה האוטו?" המציג על המפה היכן החנתם את הרכב בלחיצת כפתור - שירות חילוץ >> נתקעתם באמצע הדרך? חבילת החילוץ של פנגו מעניקה ללקוחותיה את השירות הטוב ביותר בארץ: החלפת גלגל במקרה של פנצ'ר, מונית ליעד במקרה של תאונת דרכים, התנעת הרכב במידה והמצבר התרוקן. השירות ניתן בתשלום חודשי קבוע ללא השתתפות עצמית - הנתיב המהיר >> בלעדי לפנגו! שירות כבישי אגרה מאפשר לכם לעקוף את הפקקים בדרך לתל אביב ולהגיע אליה באמצעות הנתיב המהיר תוך זמן קצר. השירות חוסך לכם את תהליך ההצטרפות באתר "הנתיב המהיר" או את התשלום במזומן בעמדת התשלום. בנוסף, הוא מאפשר לכם לקבל את החיוב ישר לחשבון הפנגו בצורה מרוכזת ונוחה. - שירות "לאן הגעתי" >> לראשונה ובלעדי ללקוחות פנגו: בחירה אוטומטית של אזור החניה בו אתם נמצאים - בתפר בין ערים ובנקודות תפר בין אזורים ורחובות, כדי שלא תטעו באזור החניה שבחרתם. - חניה ללא הפסקה >> שירות המאפשר הארכה אוטומטית לפי נוחיותכם. ניתן כהטבה ללקוחות סימפל עד 1.7.18 - שירות "זזתי" >> שוכחים לכבות את החניה? שירות "זזתי" יזהה תזוזה של הרכב ויסיים את החניה אוטומטית, כך יסייע בחיסכון כספי לשיפור זיהוי המיקום שלך, כדאי לוודא שה- wifi במכשירך דלוק Continued use of GPS running in the background can dramatically decrease battery life. - לחצן משטרה >> כפתור חדשני אשר יאפשר לציבור הנהגים ליצור קשר מיידי עם מוקד 100 של משטרת ישראל, כולל זיהוי המקום בו אתם נמצאים, וזאת באמצעות האפליקציה על מנת לדווח על מצוקה וקריאה לכוחות הצלה ושיטור - תיקון פנצ'ר >> השירות מאפשר ללקוחות פנגו המנויים לשירות, לתקן פנצ'ר בתחנות Check UP ברחבי הארץ. השירות ניתן ללא הגבלה של תיקונים וללא השתתפות עצמית - שטיפומט >> תשלום על שטיפת רכב (חיצונית ופנימית) בתעריף מוזל בכ – 130 תחנות שטיפומט ברחבי הארץ - צפייה בפירוט חשבוניות וחניות ואפשרות שליחה למייל מתוך האפליקציה - עדכון רכבים ונהגים באמצעות האפליקציה ללא צורך בנציג שירות - יש לכם רעיונות כיצד האפליקציה תוכל לעבוד טוב יותר? מוזמנים ליצור איתנו קשר https://www.pango.co.il/customer-service/contact-us

תמונת מסך

תגובות

 • יפעת

  1
  על ידי Yifati
  שירות לקוחות שאינו מגיב למרות פניות חוזרות ונשנות. מערכת אבטחת מידע שאינה מאובטחת כיאות. הבטחות שאינן מקוימות והסברים מפוקפקים לתקלות. שירות הלקוחות אינו עובד בסופ״ש כך שיש כמעט יומיים בהם אין מענה טלפוני כלל.
 • ממשק לא מותאם למכשירים.

  2
  על ידי Shendud
  אולי הגיע הזמן להתאים את האפליקציה למכשירים חדשים יותר? הממשק עדיין תקוע איפשהו באייפון 4.
 • אכזבה בחניונים

  2
  על ידי Nokita.23
  אפליקציה עם הרבה פוטנציאל, רק חבל שהיא עדיין מלאה באגים. פעם אחת ניסיתי לסרוק בארקוד של כרטיס חניה ולא הצלחתי! אז הייתי צריכה ללכת למכונות. ופעם נוספת האפליקציה חייבה אותי על סכום גבוה ולא נתנה לי הנחת תושב למרות שיש לי תו חניה. בקיצור בחניונים אין לי מה לסמוך עליה.
 • צביקה

  1
  על ידי Zvika gold
  פעם פרצתם דרך אחר כך הפכתם למאסט ובשנה האחרונה אתם זוועה לא פחות! חבל. ( הבעיה העקרית שלכם היום היא זמינות ואמינות .. לא זוכר מתי לאחרונה פתחתי את האפליקציה לחצתי והכל היה בסדר- עובדה שאני כבר זוכר את מספר הטלפון שלכם ובעיקר .. מזל שיש מתחרה שתמיד זמין ולא פחות טוב בתכונותיו)
 • חוסר אמינות חיובים לא ברורים

  1
  על ידי Shushuzone
  שולחים לינק ביציאה מחניונים אם תלחצו עליו שילמתם ... בלי לבקש אישור ... הסכמה .. בטוח שעל כל משתמש פנגו עשתה סיבוב לפחות פעם אחת כאשר לא כיבה את החניה תתעוררו יש עוד אפליקציות חניה , הם לא יעשו עליכם סיבובים ללא חיובים כפולים ... פנגו אפליקציה לטובת הבעלים לא המשתמשים ביי ביי מחקתי :)
 • פח על אייפון X

  1
  על ידי EverGod
  האם זה קשה לתמוך במסכים גדולים יותר?! פח על אייפון X
 • Snoopy

  5
  על ידי Loadstone007
  Best parking and car services app, period.
 • Dvir

  1
  על ידי DV!R
  נו מה יהיה?! עדכון שישי במספר והבטחות לבקשה פשוטה של לתת כינוי לרכב בנוסף למספר רישוי. אולי תתעוררו שם יש אנשים שיש להם מספר רכבים ועם מספרי רישוי דומים. זה לדעתי דבר מאוד פשוט שיש אצל המתחרים שלכם. מצפה שתעשו משהו בנידון.
 • בזבוז זמן

  1
  על ידי hij569cz3
  שעה על הטלפון איתם. 4 נציגים. אף אחד לא יודע למה זה לא עובד,
 • Ido

  2
  על ידי Idoalony77
  לא ניתן לעדכן מספר רכב התצורה החדשה, האפליקציה תומכת ב 7 ספרות בעוד רכבים חדשים הינם בעלי 8 ספרות

keyboard_arrow_up