(50002vim) גרמנית... כל אחד יכול לדבר! - שיחון בווידאו

(50002vim) גרמנית... כל אחד יכול לדבר! - שיחון בווידאו

על ידי Prolog LTD

 • קטגוריה: Travel
 • תאריך שיחרור: 2010-06-08
 • גרסה נוכחית: 5.9
 • Adult Rating: 4+
 • גודל הקובץ: 46.94 MB
 • מפתח: Prolog LTD
 • תאימות: Requires iOS 6.0 or later.
ציון: 3.5
3.5
22 דירוגים

תאור

כן! אנחנו בפרולוגמדיה מאמינים שכל אחד יכול ללמוד לדבר גרמנית! ואנחנו נשתדל שזה יהיה לכם כמה שיותר קל ומהנה. המטרה שלנו צנועה... לתת לכם הזדמנות להכיר את המילים הבסיסיות ואת המשפטים הנפוצים – והנה אתם כבר מסוגלים להבין פה ושם מה רוצים מכם, ואולי גם לפטפט קצת, או לפחות להגיד את המשפט הנכון בזמן הנכון... כן, גם זה משהו! עיקר הלימוד מתמקד בשמיעת השפה, בקריאת הכתוביות, ורצוי כמובן גם לחזור על הנאמר בקול רם. זו גם הסיבה שכל מילה או משפט ייקראו פעמיים – כדי לאפשר לכם הזדמנות לקרוא... לקלוט... ולדבר! בזכות משפטי הקישור וההנחיה בעברית של חני, יחד עם הקריינות הרהוטה של יואל בגרמנית, הלימוד הופך לחווייתי ו"כייפי". ואגב, אם זה לא מצליח לכם בפעם הראשונה, זה יצליח ויהיה לכם מובן בפעם השנייה, אולי השלישית... תרגלו כמה פעמים שתרצו! והכי חשוב – לעולם אל תפחדו לדבר. יש לשער שהשומעים ירגישו שזו לא שפת האם שלכם... אז מה?.. שפה מקרבת לבבות, ואנשים תמיד מעריכים את העובדה שמנסים לדבר בשפתם, גם במחיר של שגיאות וטעויות. בסופו של דבר, דבריכם יתקבלו תמיד בחיוך ובהבנה :-). הקורס המלא כולל 20 פרקים (20 סרטי וידאו), באורך כולל של כ-2.5 שעות! כל פרק עוסק בתחום אחר מחיי היום-יום, וביחד כ- 600 מילים ומשפטים שיהיו לכם טובים ושימושיים בגרמנית בכמעט כל מצב שתיתקלו. הקורס מיועד הן למתחילים, לאלו שאין להם כל מושג בגרמנית, וזו ההתנסות הראשונה שלהם בשפה, וגם לאלו שיש להם רקע בסיסי ורוצים להרחיבו ולשפרו - הן באוצר המילים והן בתרגול ההבנה והדיבור. ** גירסה זו כוללת בתוכה את ההקדמה, את פרקים 1 ו-12 בלבד. ניתן לשדרג מתוכה לגירסה המלאה ולהוריד את שאר פרקי הקורס, כעת במחיר מבצע מיוחד!** מבנה ותוכנית הקורס: ■ פרק הקדמה והסבר (מוגש חינם) ■ פרק מס' 1: חייבים לדעת! המושגים הבסיסיים (מוגש חינם) ■ פרק מס' 2: מתחילים לדבר... משפטי מפתח ■ פרק מס' 3: הכול במידה - על מידות וכמויות ■ פרק מס' 4: שאלות נפוצות - שכולם שואלים... ■ פרק מס' 5: מילים חשובות - מילות יחס ועוד ■ פרק מס' 6: שמות תואר - כדי ללמוד לתאר דברים ■ פרק מס' 7: מספרים - 1,2,3 ... עד 1000 ■ פרק מס' 8: צבעים ■ פרק מס' 9: ימי השבוע ■ פרק מס' 10: השעה ■ פרק מס' 11: פרטים אישיים - שנדע להציג עצמנו... ■ פרק מס' 12: בבית המלון ומידע לתיירים (מוגש חינם) ■ פרק מס' 13: השכרת רכב ■ פרק מס' 14: חברים ועסקים ■ פרק מס' 15: התמודדות עם קשיי השפה החדשה ■ פרק מס' 16: שיחת טלפון ■ פרק מס' 17: מסעדה ואוכל ■ פרק מס' 18: מונית ■ פרק מס' 19: תחבורה ציבורית ■ פרק מס' 20: קניות לימוד מהנה!

תמונת מסך

תגובות

 • קורס מצוין - מרענן ובגישה חדשה

  5
  על ידי shuli01
  גם אני קראתי את אשר ידידי כתבו - ואני מציע להם תחילה לקחת קורס להבנת הנקרא... כתוב במפורש שניתנים פרקים 1 ו-12 בחינם (!) שהם פרקים מצוינים ומרכזיים לכשעצמם - מי שישדרג את הקורס לגרסה המלאה ימצא שזהו קורס מרענן, עשוי היטב, בגישה חדשה - ובהחלט נותן תמורה להשקעה. לכו על זה!
 • מזוויע ומטעה

  1
  על ידי Foos master
  כמו ידידי שהתבלבל וחשב שמקבלים פה 12 פרקים, גם אני טעיתי, רק לאחר הסתכלות מעמיקה ראיתי שמדובר בפרקים אחד ושתיים עשרה ... מעבר לכך, מדובר בשיעורים משעממים, חני נחמיאס מדברת המון, כאילו בהומור, אבל המדריך בקושי מדבר. אגב, זה שיחון פשוט שלא מקנה דבר מלבד מילים ספורות שלא באמת מקדם את ידיעת השפה. מומלץ לא לטרוח להוריד כלל
 • מדווווזה

  1
  על ידי מדוווווזה
  יש רק שני פרקים ואתם הבטחתם 12 הפרקים בתשלום לא קיימים

keyboard_arrow_up